O nás

Realitní kancelář Hrdovi je rodinný podnik, provozovaný manželi Ing. Janem Hrdou a Vladimírou Hrdovou na základě živnostenských listů, s působností zaměřenou především na oblast okresu Vyškov a přilehlé okresy.

Realitní činností se zabýváme od roku 2000, kdy se naše činnost zaměřovala takřka výhradně na servis pro obce a provádění výkupu pozemků na zakázku. Dle požadavků klientů postupně od roku 2008 rozšiřujeme své služby i o nabídku zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí.

Od začátku činnosti se snažíme provádět naše služby komplexně a nezatěžovat naše klienty činnostmi, které jsme schopni zařídit sami. Pro naše klienty tedy zajišťujeme přípravu potřebných podkladů pro zprostředkování dané zakázky, zajišťujeme veškeré podklady na katastrálním úřadě, za klienty komunikujeme se znalci, geodety, finančním úřadem a při prodeji domů a bytů zajišťujeme dle požadavku i převod odběrných míst energií.

Navíc provádíme práce, které neřeší realitní kanceláře ani advokátní kanceláře, tj. připravujeme a zajišťujeme podklady pro sepis smluv, prošetřujeme vlastnické vztahy a přechody nemovitostí od doby založení pozemkového katastru do dnešní doby, prošetřujeme vznik duplicitních vlastnictví a připravujeme podklady pro jejich řešení mimosoudní cestou, zajišťujeme podklady pro projednání dodatečných dědictví po zemřelých a neznámých vlastnících.