Prodej RD ve Lhotě u Vyškova

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 ve Lhotě u Vyškova. Dům se nachází v klidné části obce, přístup je řešen z obecní komunikace. V domě se nachází dva pokoje o výměře 12,75 a 18,3 m2, kuchyň o ploše 6 m2, koupelna 3,5 m2, WC 2,2 m2 a chodba 6 m2. V podkroví je místnost o výměře 10,5 m2. Pod domem se nachází dvě propojené sklepní místnosti o výměře 9,75 a 10,2 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

Spolu s domem je v prodejní ceně zahrnut prodej zahrady a kůlny, nacházející se naproti domu přes cestu. Zahrada má výměru 251 m2. Kůlnu lze užívat i k parkování osobního vozidla.

Část rodinného domu se nachází na obecním pozemku, v současné době probíhá řízení o koupi pozemku a ohlášení přístavby domu. Dům ze do doby vyřízení i pronajmout či koupit se slevou a následně dořešit koupit obecního pozemku.

V nedalekém Vyškově se nachází městský úřad, nemocnice s poliklinikou, školy. Kulturní dění zajišťuje knihovna, muzeum, kino, hrají se zde divadelní a hudební představení. Sportovní vyžití zajišťuje několik sportovních center, letní a zimní stadion, krytý a letní bazén. Je zde několik zájmových sdružení. Přímo ve Lhotě působí TJ Sokol Lhota, nachází se zde sokolovna s přilehlým hřištěm. Pravidelné spojení s Vyškovem zajišťuje autobusová doprava.

Nabídková cena za nemovitost je 2.100.000 Kč + provize RK

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Prodáno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.