Prodej chaty 75 m², pozemek 363 m² Ruprechtov

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji chatu v katastrálním území Ruprechtov. Chata se nachází v malé chatové osadě uprostřed lesa, v blízkosti rybníku a potůčku Podomice, v sousedství jsou pouze 4 další chaty. Příjezd je zajištěn po asfaltové cestě z vesnice Ruprechtov vzdálené 1 km, následně pak lesní cestou vedoucí přímo k chatám.

V blízkosti chatové oblasti se nachází také restaurační zařízení a penzion Pomeranch. Rybník je uzpůsoben ke koupání a v zimě pak bruslení. Z okresního města Vyškova je cesta trvá cesta autem 10 min. Výměra pozemku je 363 m2 + zastavěný pozemek 33 m2. Chata je rozdělena na 3 patra, přičemž z přední části je vstup do přízemí, kde se nachází sklep, sklad a je v něm umístěn vodárna a el.bojler na vodu.

Ve skladu je možnost vybudování krbu s možností změny místnosti na posezení. V prvním patře se nachází kuchyň vybavená linkou, jídelní prostor s posezením a dvěma lůžky, dále pak je součástí WC a koupelna. Druhé patro je tvořeno ložnicí se vstupem na balkon, ložnice je vybavena 5 lůžky . Vstup do chaty je krytou verandou. Chata je připojena na elektřinu, voda je odebírána z vlastní nádrže na 3 m3, odpad odváděn do jímky. Součástí pozemku je i dřevník, nádrž na vodu, jímka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Prodáno. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.